KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12969313
nr 1296 9313
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholm. Signerad, numrerad 245/310, daterad 1960. Motivet: 48x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:09:47
300 kr
350 kr
450 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén